
3 748 ₴
Насос фекальний Kenle SWP 2,5 (з поплавком)
Насос для забрудненої води Kenle SWP 2,5 використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Kenle SWP 2,5 настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надмірної вологи і тепла. Постачається з автоматичним поплавцем.
Особливості:
Вимикач поплавця;
Висока продуктивність;
Корпус із нержавіючої сталі;
Надійні гумові ущільнення.
Технічні характеристики:
Виробник: Кенле.
Тип: Дренажно-фекальні насоси.
Харчування: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 2.5 кВт.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 18.
Матеріал робочого колеса: Сталь.
Гарантія - 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kenle |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19 кг |
| Высота подачи | 18 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 2.5 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 266 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |