
5 080 ₴
Насос фекальний Gidroteh WQD 2,5 кВт
Насос для забрудненої води Gidroteh WQD 2,5кВт використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Gidroteh WQD 2,5кВт настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надмірної вологи і тепла. Модель оснащена автоматичним вимикачем та ножами-подрібнювачами.
Технічні характеристики:
Виробник: Gidroteh.
Тип: Фекальний насос.
Живлення: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 2500 Вт.
Продуктивність: 216 л/ хв.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 10.
Матеріал робочого колеса: Сталь.
Тип робочого колеса: Відцентрове.
Гарантія - 1 рік
| Конструктивные особенности | |
|---|---|
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг |
| Производитель | Gidroteh |
| Высота подачи | 10 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 2.5 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Особенности | С измельчителем |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 216 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |