
2 988 ₴
Насос фекальний Kenle WQD Р-233 2,6 кВт (з поплавком)
Насос для забрудненої води Kenle WQD Р-233 використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Kenle WQD Р-233 настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надмірної вологи і тепла. Модель має автоматичний вимикач.
Технічні характеристики:
Виробник: Кенле.
Тип: Фекальний насос.
Живлення: Мережа.
Двигун: Електричний.
Потужність: 2600 Вт.
Продуктивність: 208 л/ хв.
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода.
Напруга, В: 220.
Глибина занурення, м: 5.
Висота підйому, м: 18.
Матеріал робочого колеса: Чавун.
Тип робочого колеса: Відцентрове.
Гарантія - 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kenle |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.5 кг |
| Высота подачи | 18 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 2.6 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 208 л/мин |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |