
3 315 ₴
Насос свердловинний Rosa 4QGD-0.55
Насос свердловинний Rosa 4QGD-0.55- призначений для підйому води з колодязів та свердловин діаметром від 110 мм. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 550Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу.
Особливості:
Температура води не більше 40°С;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Довжина кабелю 15 м;
Збільшена висота подачі.
Технічні характеристики:
Виробник: Rosa.
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: шнековий.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 550.
Продуктивність, л/хв: 27.
Температура рідини, що перекачується max, град: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 80.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 10,4.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosa |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.4 кг |
| Высота подачи | 80 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 15 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 15 м |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 0.55 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 27 л/мин |
| Степень защиты | IP 68 |
| Тип | Скважинные насосы |