
3 747 ₴
Зварювальний інвертор Kaiser MMA-280 Home Linetrong>
Зварювальний інвертор Kaiser MMA-280 Home Line - надійний побутовий інструмент, який призначений для зварювання постійним струмом за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметром від 1,6 мм до 5,0 мм. Залежно від типу зварювання, матеріалу, позиції зварювання можна вибрати найбільш підходящий для зварювального інвертора Зварювальний інвертор Kaiser MMA-280 Home Line електрод. Інвертор легкий і компактний, що робить роботу з ним мобільним і не складе труднощів у виборі місця зберігання інструменту.
Комплектація:
Особливості:
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В
Напруга без навантаження: 75 В
Максимальна потужність: 6,2 кВА
Зварювальний струм, min: 20 А
Зварювальний струм, max: 280 А
Діаметр електродів: 1,6-5,0 мм
Охолодження: повітряно-примусове
ПВ 250А: 60 %
Клас захисту: IP 21
Тип ізоляції: H
Вага: 4,5 кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 4.5 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Кейс | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 6.2 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 75 В |
| Сварочный ток | 20-280 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |