

8 287 ₴
Драбина універсальна Werk LZ3211B
Алюмінієва універсальна драбина - відмінний помічник при роботі в саду, при монтажних та оздоблювальних роботах. Може застосовуватися як приставна, підлогова або що висувається в залежності від виду робіт, що проводяться. Драбина має змінні двокомпонентні пластикові вставки на підставі стійок і на траверсі для запобігання ковзанню.
Технічні характеристики:
Тип драбини: Універсальна
Максимальна висота: 680см
Кількість секцій: 3
Кількість ступенів: 11
Висота драбини: 475 см
Висота секції: 320 см
Ширина секції 1/2/3: 34 / 40 / 45 см
Габаритна товщина сходів: 20 см
Ширина опори: 80 см
Вага: 16 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Матеріал: Алюміній
Виробник: Werk
Модель: LZ3211B
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Количество секций | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг |
| Высота секции | 320 см |
| Высота стремянки | 475 см |
| Габаритная толщина | 20 см |
| Длина в раздвинутом состоянии | 680 см |
| Количество ступеней | 3 x 11 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Общая высота | 680 см |
| Тип | Универсальные лестницы |
| Ширина cекции | 34/40/45 см |
| Ширина опоры | 80 см |