
2 919 ₴
Драбина алюмінієва Itoss 915
Драбина алюмінієва Itoss 915 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Itoss 915 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина
Виробник: Itoss
Країна походження: Словаччина
Робоча висота, см: 312
Максимальна висота, см: 175
Висота до платформи драбини, см: 102
Висота в складеному вигляді, cм: 175
Ширина драбини: 44 см
Кількість ступенів: 5
Кількість секцій: 1
Ширина опори, см: 46
Габаритна товщина сходів, см: 12
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Вага, кг: 4,5
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота площадки | 102 см |
| Габаритная толщина | 12 см |
| Длина в сложенном состоянии | 175 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 46 см |