


29 841 ₴
Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-315 PRO>
Зварювальний напівавтомат Kaiser MIG-315 PRO є одним із найкращих агрегатів, і застосовується він для широкого спектру зварювальних робіт. Його використовують для напівавтоматичного зварювання електричною дугою в режимі MIG/MAG, конструкцій з металу, низьколегованих і маловуглецевих видів сталі в середовищі захисних газів, за допомогою електродного дроту, що плавиться або флюсового зварювального дроту, без використання газу. З ним також проводять ручне зварювання електричною дугою із застосуванням штучних електродів у режимі ММА. Ця модель має зварювальний рукав з роз'ємом KZ-2. Регулювання струму в нього плавне і відображається на електронному дисплеї в діапазоні - 20-315А. Дріт заправляється без подачі газу, за допомогою кнопки на лицьовій панелі. Цей агрегат зможе легко проварити як тонкі, так і товсті листи металу. У ньому є кілька систем захисту від перегрівання та перепадів напруги в мережі. Працює модель від мережі 380В.
Особливості:
Плавне регулювання струму;
Плавне регулювання подачі дроту;
Два електронний дисплей;
Робота від мережі 380В;
Знімний 'єврорукав'
Форсаж дуги, гарячий старт.
Комплектація:
Напівавтомат Kaiser MIG-315 PRO;
Знімний 'єврорукав' з пальником, 3м (аналог Binzel MB-24);
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA (500А);
Зварювальна маска-щиток;
Молоток-щітка;
CO2 регулятор (36В);
Упаковка.
Технічні характеристики:
Клас апарату: Професійний.
Напруга мережі живлення: 380 В.
Частота мережі живлення: 50 Гц
Найменший зварювальний струм: 20 А.
Найбільший зварювальний струм: 315 А .
Діаметр дроту: 0,6-1,2 мм.
Діаметр електрода при ММА: 1,6-5,0 мм.
Швидкість подачі дроту: 2,5-13м/хв. .
Кількість пар роликів, що подають: 1.
Максимальна споживана потужність: 8,7 кВт
ККД: 85%
Наявність режиму ММА: є.
Номінальний режим роботи (ПВ) при циклі 10 хв: 60%.
Вага: 23кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 23 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Еврорукав | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8.7 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1.2 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 58 В |
| Сварочный ток | 20-315 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |