
2 096 ₴
Електричний Фарбопульт Forte SG 750Bng>
Фарбопульт Forte SG 750B професійний інструмент, який виробляє рівномірне нанесення фарбувального матеріалу на різні поверхні. Призначений для рівномірного нанесення водно-крейдовими, водно-вапняними складами або лакофарбовими матеріалами для робіт в будинку або в саду.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 750 Вт
Обсяг бачка: 1 л
Матеріал бачка: метал
Матеріал сопла і голки: латунь
Продуктивність: 180мл/хв>Діаметр сопла: 1,5 мм
Робочий тиск: 0,1-0,2 бар
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Вид | Электрические |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр форсунки | 1.5 мм |
| Материал контейнера | Металл |
| Материал сопла | Латунь |
| Напряжение | 220 В |
| Объем контейнера | 1 л |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Производительность | 180 л/мин |
| Рабочее давление | 0.1-0.2 бар |
| Тип | Краскопульты |