



779 ₴
Зварювальна маска хамелеон Pulso LY-200A (YLM-3200A)>
Зварювальна маска хамелеон Pulso LY-200A - розроблена на базі останніх досягнень ергономіки та сучасної електроніки. Комфорт та безпека роботи збільшують продуктивність та покращують якість зварювання.
Особливості:
Немає потреби увімкнути/вимкнути – шолом завжди готовий до роботи;
Термостійкий матеріал маски;
Зручна фіксація, що настроюється;
Нема зарядки батареї – застосовані сонячні батареї.
Технічні характеристики:
Поле зору світлофільтра: 90 х 34 мм.
Розмір картриджа: 108 х 51 х 5,5 мм.
Захист від УФ/ІК променів: 16 DIN протягом усього періоду роботи.
Ступінь проникнення світла: 4 DIN.
Ступінь затемнення: 13 DIN.
Час перемикання зі світлого положення в темне: 5 / 10000 сек.
Час перемикання з темного положення у світле: 0,1 – 0,8 сек.
Робоча температура: Від -5°С до +55°С.
Температура зберігання: Від - 20°С до +70°С.
Матеріал маски: Пластик .
Загальна вага: 450 гр.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pulso |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | Маски |
| Время срабатывания светофильтра | 5/10000 с |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от УФ/ИК лучей | 16 DIN |
| Конструкция светофильтра | Фиксированная |
| Материал корпуса | Пластик |
| Назначение | Электросварка/Газосварка |
| Переход в светлое состояние | 0.1-0.8 с |
| Питание от | Комбинированное |
| Рабочая температура | -5/+55 С |
| Размер светофильтра | 108*51*5,5 мм |
| Размер смотрового окна | 90*34 мм |
| Режим шлифовки | + |
| Степень затемнения | 13 DIN |
| Степень проникновения света | 4 DIN |
| Тип затемнения стекла | Хамелеон (Автоматическое) |