

7 733 ₴
Зварювальний інверторний напівавтомат Сталь MIG-240
style="text-align:justify">Зварювальний інверторний напівавтомат Сталь MIG-240 - новинка від відомого бренду, працює у двох режимах: ММА та MIG. Режим ММА застосовується для зварювання, наплавлення та різання чорних та кольорових металів за допомогою покритих штучних електродів діаметром від 1,6 до 4 мм. MIG – це режим для напівавтоматичного зварювання серед захисних газів різних металів, крім алюмінію та його сплавів. Характеризується модель наявністю двох електронних дисплеїв, вбудованого вентилятора, що забезпечує всередині корпусу нормальний температурний режим, захист від перегріву та перевантаження. Також варто відзначити функції Anti Stick, Hot Start, Arc Force.Особливості:
Плавне регулювання сили зварювального струму;
Автоматична подача дроту;
Функції Anti Stick, Hot Start, Arc Force;
Електронні дисплеї;
Робота з низькою напругою.
Комплектація:
Напівавтомат Сталь MIG-240;
Зварювальний рукав з пальником;
Комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
Захисна маска;
Щітка-молоток;
Контактний наконечник.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 5,5 кВт.
Напруга без навантаження - 68 В.
Зварювальний струм, min - 50 А .
Зварювальний струм, max - 240 А.
Діаметр електродів - 1,6-4,0 мм.
Дрот, що використовується - 0,6-1,0 мм.
Охолодження - Повітряно-примусове.
Клас захисту - IP 21.
Вага - 7,5 кг.
Гарантія – 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.5 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MIG/MAG/MMA |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 5.5 кВт |
| Максимальный диаметр проволоки, мм | 1 |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 4 |
| Минимальный диаметр проволоки, мм | 0.6 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Газосварка |
| Напряжение | 180-220 В |
| Напряжение холостого хода | 68 В |
| Сварочный ток | 50-240 А |
| Тип | Сварочный полуавтомат |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60% |
| Цифровой дисплей | + |