
5 201 ₴
Зварювальний інвертор Kende IN-285
<p style="text-align:justify">Зварювальний інвертор Kende IN-285 - надійний професійний інструмент, створений для виконання найскладніших завдань за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметр яких від 1,6 мм до 5,0 мм. Він оснащений рядом захистів для забезпечення довговічності у використанні та додатковими функціями для високого ККД при роботі. Варто зазначити, що зварювальний інвертор Kende IN-285 має досить компактні розміри, що робить його досить мобільним і не складе труднощів у виборі місця для його зберігання.Особливості:
Технічні характеристики:
Розміри інвертора:
Комплектація:
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KENDE |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вес | 4.9 кг |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 6.5 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 75 В |
| Размеры | 32*17*26 см |
| Сварочный ток | 20-285 A |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 60 % |
| Цифровой дисплей | + |