
5 610 ₴
Насос свердловинний Енергонасос 3 НВС 100-0,75
Насос свердловинний Енергонасос 3 НВС 100-0,75- призначений для підйому чистої води з колодязів та свердловин малого діаметра, тому діаметр корпусу становить всього 7,5см. Також даний вид насосів широко використовується в системах водопостачання та системах автоматичної подачі води. Потужність двигуна складає 750Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу.
Особливості:
Температура води не більше 40°С;
Подвійна ізоляція струмоведучих частин від корпусу;
Довжина кабелю 1 м;
Призначений для свердловин малого діаметра;
Збільшена висота подачі.
Технічні характеристики:
Виробник: Енергонасос
Вигляд насоса: свердловинний.
Тип насоса: відцентровий.
Тип живлення: Мережа.
Потужність, Вт: 750.
Продуктивність, л /хв: 40.
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода.
Висота підйому, м: 45.
Тип двигуна: Електричний.
Вага, кг: 10,7.
Гарантія - 12 місяців
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 10.7 кг |
| Вид | Центробежный |
| Производитель | Энергонасос |
| Высота подачи | 45 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 15 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Длина кабеля питания | 1 м |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для скважины/Для колодязя |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 40 л/мин |
| Степень защиты | IP 68 |
| Тип | Скважинные насосы |