
2 486 ₴
Рубанок Grand РЕ-1050
Рубанок Grand РЕ-1050 - це класичний електрорубанок для здійснення стругання деревини та інших пиломатеріалів. Інструмент оснащений зносостійкий двигун потужністю 1050 Вт і системою регулювання глибини стругання. Електрорубанок Гранд має двосторонні ножі, паралельний упор, якісний пилозбірник і перехідник для підключення до пилососа. Рубанок Grand РЕ-1050 легкий, зручний і достатньо функціональний, з його допомогою ви з легкістю зможете закривати масу своїх потреб.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1050Вт.
Глибина вибірки чверті: 15мм.
Максимальна робоча ширина: 82мм.
Максимальна робоча глибина: 0 - 3,0 мм
Частота обертання барабана: 16000об/хв.
Вага: 3,4 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Выборка четверти | + |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина выборки четверти | 0-15 мм |
| Глубина обработки | 3 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотный | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1050 |
| Частота холостого хода | 16000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |