
2 003 ₴
Рубанок Grand РЕ-1450
Рубанок ручний електричний Grand РЕ-1450 призначений для стругання плоских поверхонь деревини і стругання під кутом 0-45° до опорної поверхні з застосуванням упорної лінійки, стругання крайки (фаски) і вибірки чверті (фальца) при виготовленні елементів дерев'яних конструкцій. Робочим інструментом рубанка є ножі. Рубанок забезпечує спрямований викид стружки і плавне регулювання глибини стругання. Напруга, частота: 220В/50Гц Комплектація: Рубанок ручний електричний Grand РЕ-1450; Гарантія – 1 рік.
Технічні характеристики:rong>p>
Номінальна споживана потужність: 1450 Вт;
Частота обертання робочого барабана на холостому ходу: 15000 об/хв;
Глибина стругання за один прохід: 0 - 2 мм;
Ширина стругання за один прохід: 82 мм.;
Глибина вибірки фальца: 0-15 мм;
Клас рубанка по ГОСТ 12.2.013.0-91 - II
Тип електродвигуна: колекторний
Маса: 3,6 кг.
Лінійна направляюча;
Спецключ для заміни ножів;
Керівництво по експлуатації;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Выборка четверти | + |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина выборки четверти | 0-15 мм |
| Глубина обработки | 1 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1450 |
| Частота холостого хода | 15000 об/мин |
| Ширина обработки | 82 мм |