
185 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Пилки для лобзиків Haisser T118A (5 шт.)</strong>
Характеристики:
Сумісність: електрлобзики
Матеріал полотна: (HSS) швидкорізальна сталь
Тип полотна: T118A
Виконання зубів: шліфовані, розведені
Тип різу: швидкий, прямий
Робоча довжина: 50мм
Крок зубів: 1,5мм
Кількість в упаковці: 5шт.
Застосування:
- метал.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Полотна |
| Количество в упаковке, шт | 5 |
| Материал | HSS |
| Рабочая длина | 50 мм |
| Рабочий материал | Металл |
| Совместимые инструменты | Электролобзик |
| Тип полотна | T118A |
| Тип реза | Прямой/Быстрый |
| Шаг зубцов | 1.5 мм |