
646 ₴
Гравер Сталь МГ 1820p>
Особливості:
Ергономічний дизайн
Мала вага
В комплекті 20 насадок
Прогумований корпус для зручності в роботі
Комплектація:
гравер Сталь МГ 1820
блок живлення
універсальний ключ
комплект з 20 насадок
пластиковий кейс
Технічні характеристики:
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Потужність: 118 Вт
Число оборотів: 15000 об/хв
Діаметр свердлильного патрона: 3,2 мм
Гарантія - 36 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.12 кг |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр патрона | 3.2 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Насадок в комплекте | 20 |
| Подсветка рабочей зоны | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 18 |
| Тип патрона | Цанговый |
| Частота холостого хода | 15000 об/мин |