



3 564 ₴
Пила дискова Kraissmann 2050 KS 210
tyle="text-align:justify">Пила дискова Kraissmann 2050 KS 210 - потужний інструмент, що використовується в столярній справі для виконання пропилу у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 2050 Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 210 мм диском і має посадочний отвір 32 мм. Слід також звернути увагу на те, що циркулярка має можливість установки в стаціонарному режимі. Пила дискова Kraissmann 2050 KS 210 - дуже зручний і простий в експлуатації інструмент.
Особливості:
Потужна ручна дискова пила із збільшеною глибиною пропилу 68 мм;
Широка опорна платформа з алюмінієвого сплаву;
Можливість стаціонарної установки;
Просте регулювання глибини і нахилу різу.
Комплектація:
Пила дискова Kraissmann 2050 KS 210;
Пильний диск;
Кріплення для установки в стаціонарний режим;
Паралельна направляюча;
Ключ.
Технічні характеристики:
Частота - 50 Гц.
Потужність - 2050 Вт.
Конструкція - ручна.
Кількість швидкостей - 1.
Частота обертання - 4800 об/хв.
Діаметр диска - 210 мм
Ширина різу - 3,5 мм.
Макс. глибина пропилу:
– при 90° - 68 мм;
– при 45° - 29 мм
Посадковий діаметр - 32 мм
Установка в стаціонарі - є.
Вага - 6,1 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.1 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 29 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 68 мм |
| Диаметр диска, мм | 210 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотная | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 2050 |
| Размер посадочного места | 32 мм |
| Частота холостого хода | 4800 об/мин |