


3 604 ₴
Рубанок Grand РЕ-1700
Рубанок Grand РЕ-1700 - це класичний електрорубанок для здійснення стругання деревини та інших пиломатеріалів. Інструмент оснащений зносостійкий двигун потужністю 1700 Вт і системою регулювання глибини стругання. Електрорубанок Гранд має двосторонні ножі, паралельний упор, якісний пилозбірник і перехідник для підключення до пилососа. Відмінною особливістю даної моделі є переворотна підставка для стаціонарної роботи. Рубанок Grand РЕ-1700 легкий, зручний і достатньо функціональний, з його допомогою ви з легкістю зможете закривати масу своїх потреб.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність 1700Вт.
Глибина вибірки чверті: 14мм.
Максимальна робоча ширина: 110мм.
Максимальна робоча глибина: 0 - 3,5 мм
Частота обертання барабана: 16000об/хв.
Вага: 5,2 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Выборка четверти | + |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина выборки четверти | 0-14 мм |
| Глубина обработки | 3.5 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Переворотный | + |
| Потребляемая мощность, Вт | 1700 |
| Частота холостого хода | 16000 об/мин |
| Ширина обработки | 110 мм |