
1 421 ₴
Дриль Kraissmann 850 DBH 13
tyle="text-align:justify">Дриль ударний Kraissmann 850 DBH 13 - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль Kraissmann 850 DBH 13 має надійний 850 Вт електромотор.
Особливості:
Ударна надійна модель дрилі;
Електронне регулювання числа обертів;
Надійний вимикач;
Металевий корпус редуктора.
Комплектація:
Дриль Kraissmann 850 DBH 13;
Ключ і бічна рукоятка;
Обмежувач глибини свердління;
Інструкція.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота - 50 Гц.
Потужність - 850 Вт.
Швидкість: 0 - 3000 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом.
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий.
Діаметр свердління:
- (дерево) 22 мм;
- (сталь) 12 мм;
- (цегла) 14 мм.
Вага 2,9 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.9 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 14 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 22 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 12 мм |
| Металлический корпус редуктора | + |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 850 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип | Дрель ударная |