

5 500 ₴
Зварювальний інвертор Kaiser NBC-250 INDUSTRYrong>
Зварювальний інвертор Kaiser NBC-250 INDUSTRY - надійний побутовий інструмент, який призначений для зварювання постійним струмом за допомогою штучних зварювальних електродів, діаметром від 1,6 мм до 5,0 мм. Залежно від типу зварювання, матеріалу, позиції зварювання можна вибрати найбільш підходящий для зварювального інвертора Kaiser NBC-250 INDUSTRY електрод. Інвертор легкий і компактний, що робить роботу з ним мобільним і не складе труднощів у виборі місця зберігання інструменту.
Комплектація:
Особливості:
Технічні характеристики:
Габарити:
Гарантія – 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KAISER |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипание электрода | + |
| Вид | Инверторные |
| Вид сварки | MMA |
| Гарантия | 24 месяца |
| Горячий старт | + |
| Защита от перегрева | + |
| Кейс | + |
| Класс защиты | IP21 |
| Класс изоляции | H |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 8.8 кВт |
| Максимальный диаметр электрода, мм | 5 |
| Минимальный диаметр электрода, мм | 1.6 |
| Назначение | Электросварка |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 75 В |
| Размеры | 270*180*450 мм |
| Сварочный ток | 20-250 А |
| Тип | Сварочный инвертор |
| Тип электрического тока | Постоянный |
| Цикл работы (ПВ/ПН) | 40% |