
2 667 ₴
Точило електричне Forte BGМ0726ng>
Електроточило Forte BGМ0726 - багатофункціональний інструмент, призначений для проведення мініатюрних робіт. Застосовується для виконання шліфувальних робіт, зачисних і фрезерувальних робіт, гравірування, свердління і тому подібних операцій. Модель широко застосовується для відновлення і заточування ріжучої здатності побутових інструментів, господарського інвентарю, зачищення швів, шліфування різних виробів і інших робіт. Електроточило працює від мережі змінного струму напругою 220В, частотою 50Гц. В якості робочого інструменту застосовуються шліфувальні круги зовнішнім діаметром до 75 мм і внутрішнім діаметром посадкового отвору 20 мм.
Особливості:
Супер компактна модель з регулюванням частоти обертання шпинделя;
Приєднуваний гнучкий вал;
Гумові ніжки для стійкості верстата і зниження рівня вібрації при роботі;
Вимикач з електронним регулюванням кількості обертів.
Комплектація:
Електроточило в зборі;
Полікарбонатовий захисний екран 2шт.;
Гнучкий вал з гайкою;
Затискна цанга для гнучкого валу;
Спецключ для гнучкого валу;
Керівництво по експлуатації ;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Номінальна напуга - 220 В;
Частота струму - 50 Гц;<br>Номінальна споживана потужність - 250 Вт.;
Частота обертання шпинделя регулюється - 0-11000 об/хв.;
Максимальний діаметр шліфувального кола - 75 мм;
Габаритні розміри:
Довжина гнучкого валу - 1 м.
Маса - 3 кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Внешний диаметр шлифовального круга | 75 мм |
| Внутренний диаметр шлифовального круга | 20 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гибкий вал | + |
| Длина вала | 1 м |
| Назначение | Универсальный |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.25 кВт |
| Регулировка оборотов | + |
| Толщина шлифовального круга | 20 мм |
| Частота холостого хода, об/мин | 11000 |