
3 407 ₴
Насос фекальний Grand Water WQD-1.1
Насос для брудної води Grand Water WQD-1.1 використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 10мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Grand Water WQD-1.1 настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надмірної вологи і тепла.
Характеристика:
Виробник: Grand Water
Тип: Дренажно-фекальні насоси
Живлення: Мережа
Двигун: Електричний
Потужність: 1100 Вт
Продуктивність: 200л/хв
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода
Напруга, В: 220
Глибина занурення, м: 5
Висота підйому, м: 10
Матеріал робочого колеса: Сталь
Гарантія: 1 рік
| Конструктивные особенности | |
|---|---|
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Производитель | Grand Water |
| Высота подачи | 10 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 10 мм |
| Мощность, кВт | 1.1 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 200 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |