
1 415 ₴
Дриль Forte ID 750 VR</p> <p style="text-align:justify">Дриль Forte ID 750 VR - це побутовий інструмент, призначений для свердління отворів в різних матеріалах. А завдяки наявності функції реверсу Ви так само зможете використовувати його в якості мережевого шуруповерта або зможете витягнути застрягле свердло. Головною особливістю інструменту є наявність ударного режиму, що розширює спектр виконуваних робіт. Дриль Forte ID 750 VR має надійний 750 Вт електромотор.
Особливості:
- ударний і надійний дриль для використання в побуті
- електронне регулювання числа обертів з попередньою установкою
- надійний вимикач, режим реверсу
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 750 Вт
Швидкість: 0 - 2800 об/хв.
Режими – свердління, свердління з ударом
Діаметр патрона - 13 мм
Тип патрона - ключовий
Діаметр свердління:
- (дерево) 25 мм
- (сталь) 10 мм
- (цегла) 12 мм
Вага: 1,8 кг
Гарантія - 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.8 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 2800 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 12 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 750 |
| Размер посадочного места | 13 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |