


3 634 ₴
Перфоратор Grand ПЕ-2500E PRO
style="text-align:justify">Модель Grand ПЕ-2500E PRO має бочковий тип двигуна, який функціонує з 2500 Вт-ою потужністю. Для роботи доступні 2 режими. В ударному інструмент виробляє до 4500 ударів в хвилину при рекордній силі удару - 6,2 Дж. В режимі свердління перфоратор робить отвори максимальним діаметром 30 мм в поверхнях різної щільності. Також в даній моделі перфоратора присутнє регулювання обертів (від натискання кнопки).Електропневматичний ударний механізм;
Регулювання оборотів;
Корпус редуктора металу;
Покращена антивібраційна система;
Індикатор мережі;
Велика сила удару.
Комплектація:
Перфоратор Grand ПЕ-2500E PRO;
Бур, піка;
Обмежувач глибини;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 2500 Вт.
Функції - 2 режиму.
Швидкість обертання - 0-850 об/хв.
Кількість ударів - 4500 уд/хв.
Енергія удару - 6,2 Дж.
Хвостовик SDS-Max.
Діаметр свердління:
- в бетоні 30 мм.
- у сталі 13 мм
- в деревині 40 мм
Вага - 5,8 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-max |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | + |
| Вес (кг) | 5.9 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Индикатор сети | + |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 850 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 74 мм |
| Мощность | 2500 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 6.2 Дж |
| Частота ударов в минуту | 4500 |