

3 248 ₴
Перфоратор Grand ПЕ-2400E PRO
style="text-align:justify">Модель Grand ПЕ-2400E PRO має бочковий тип двигуна, який функціонує з 2400 Вт-ою потужністю. Для роботи доступні 2 режими. В ударному інструмент виробляє до 3900 ударів в хвилину при рекордної силі удару - 6 Дж. В режимі свердління перфоратор робить отвори максимальним діаметром 30 мм в поверхнях різної щільності. Також в даній моделі перфоратора присутнє регулювання обертів (від натискання кнопки).Електропневматичний ударний механізм;
Міцний корпус;
Регулювання оборотів;
Покращена антивібраційна система;
Велика сила удару
Комплектація:
Перфоратор Grand ПЕ-2400E PRO;
Бур, піка;
Обмежувач глибини;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 2400 Вт.
Функції - 2 режиму.
Швидкість обертання - 0-800 об/хв.
Кількість ударів - 3900 уд/хв.
Енергія удару - 6 Дж.
Хвостовик SDS-Max.
Діаметр свердління:
- в бетоні 30 мм.
- у сталі 12 мм.
- в деревині 40 мм
Вага - 5,4 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-max |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | + |
| Вес (кг) | 5.4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 800 об/хв |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 70 мм |
| Мощность | 2400 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 6 Дж |
| Частота ударов в минуту | 3900 |