
1 379 ₴
Дриль Forte D 501 VRp> style="text-align:justify">Дриль Forte D 501 VR відноситься до ряду професійного інструменту, здатна проробляти отвори тільки в дереві, пластику, металі. Дана модель оснащена електродвигуном потужністю 500 Вт, який забезпечує швидкість обертання до 4000 об/хв. Регулювання швидкості здійснюється простим зміна тиску на пусковий курок.
Особливості:
Комплект поставки:
Технічні характеристики:
Напруга: 220В/50Гц
Потужність: 500 Вт
Число оборотів холостого ходу: 0-4000 об/хв
Діапазон затиску: 10 мм
Діаметр свердління в деревині: 20 мм
Діаметр свердління в сталі: 8 мм
Вага: 1,2 кг
Гарантія – 3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Тип | Дрель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.2 |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 4000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 8 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 500 |
| Размер посадочного места | 10 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип патрона | Самозажимной |