
4 012 ₴
Перфоратор Forte RH 30-14
le="text-align:justify">Перфоратор Forte RH 30-14 - незамінний інструмент при виконанні будівельних або ремонтних робіт. Апарат здатний працювати в трьох режимах: свердління, свердління з ударом і ударний режим.
Особливості:
Потужність;
Чотири робочих режима;
Наявність антивібраційної системи;
Поворотний щітковий механізм.
Комплектація:
Перфоратор Forte RH 30-14;
Бічна рукоятка;
Набір бурів і зубил
Інструкція по експлуатації;
Кейс.
Технічні характеристики:
Виробник: Forte.
Живлення: Мережеве.
Тип двигуна: Щітковий.
Тип хвостовика: SDS - plus.
Кількість режимів: 4.
Сила удару: 3,8 Дж.
Потужність: 1400 Вт.
Макс. діаметр свердління буром ( бетон ): 30 мм.
Макс. діаметр свердління ( дерево ): 32 мм.
Макс. діаметр свердління ( сталь ): 13 мм
Регулювання частоти обертів/ударів: Є.
Частота обертання на холостому ходу: 850 об/хв.
Частота ударів: 4 000 уд/хв.
Вага: 4,7 кг
Гарантія – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | + |
| Вес (кг) | 4.7 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 850 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 13 мм |
| Мощность | 1400 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 3.8 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4000 |