
144 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Полотна для шабельної пилки Haisser S1111K (2шт.)
Характеристики:
Сумісність: шабельні пилки.
Матеріал полотна: (HSS) швидкорізальна сталь.
Тип полотна: S1111K.
Виконання зубів: шліфовані, розведені.
Тип різу: швидкий, прямий.
Довжина полотна: 225мм.
Ширина полотна: 19мм.
Товщина полотна: 1,25мм.
Крок зубів: 8,3мм.
Кількість в упаковці: 2шт.
Застосування:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Полотна |
| Количество в упаковке, шт | 2 |
| Материал | HSS |
| Рабочая длина | 225 мм |
| Рабочий материал | Дерево |
| Совместимые инструменты | Сабельная пила |
| Тип полотна | S1111K |
| Тип реза | Прямой/Быстрый |
| Толщина полотна, мм | 1.25 |
| Шаг зубцов | 8.3 мм |
| Ширина полотна, мм | 19 |