

2 616 ₴
Перфоратор Grand ПЕ-1900
Перфоратор Grand ПЕ-1900 - незамінний інструмент при виконанні будівельних або ремонтних робіт. Апарат здатний працювати в трьох режимах: свердління, свердління з ударом і ударний режим. Слід так само відзначити наявність в перфораторі функції реверсу, за допомогою якої можна вивільнити застрягле свердло.
Особливості:
Потужність;
Три робочих режима;
Електронне регулювання частоти обертання;
Поворотний щітковий механізм.
Комплектація:
Перфоратор Гранд ПЕ-1900;
Бічна ручка;
Обмежувач глибини;
Набір зубил і бурів;
Кейс.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50Гц.
Потужність: 1900 Вт.
Кількість обертів: 810об/хв.
Число ударів: 4900 хв.
Макс. діаметр свердління: 28мм.
SDS+.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5.2 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 810 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 28 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 70 мм |
| Мощность | 1900 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Регулировка оборотов | + |
| Сила удара | 5 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Частота ударов в минуту | 4900 |