

1 002 ₴
Дриль електрична Grand ДЕ-720
Дриль Grand ДЕ-720 - це надійний високоякісний інструмент побутового класу. Дана модель оснащена міцним редуктором, сучасним дизайном, швидкозатискним патроном та кнопкою фіксації. Дриль Grand ДЕ-720 допоможе Вам впоратися із завданнями з свердління отворів в дереві, сталі, та інших матеріалах. Корпус інструменту зроблений з якісного і міцного пластику. Двигун, потужність якого становить 720 Вт забезпечить комфортну роботу інструменту при свердлінні на малих обертах.
Технічні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 720 Вт
Кількість обертів: 0-3000 об/хв
Діаметр патрона: 10 мм
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Тип | Дрель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 10 мм |
| Максимальный диаметр сверления в древесине | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления в стали | 10 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 720 |
| Размер посадочного места | 10 мм |
| Реверс | + |
| Регулировка оборотов | + |
| Тип патрона | Самозажимной |