
5 315 ₴
Перфоратор Grand ПЕ-2600
Модель Grand ПЕ-2600 має бочкової тип двигуна, який функціонує з 2600 Вт-ой потужністю. Для роботи доступні 2 режими. В ударному інструмент виробляє до 5500 ударів в хвилину при великій силі удару - 8 Дж. В режимі свердління перфоратор робить отвори максимальним діаметром 40 мм в поверхнях різної щільності.
Особливості:
Електропневматичний ударний механізм;
Корпус редуктора магнієвого сплаву;
Покращена антивібраційна система;
Мала вага і компактні розміри;
Велика сила удару.
Комплектація:
Перфоратор;
Бур, піка;
Обмежувач глибини;
Пластиковий кейс.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В.
Частота мережі - 50 Гц.
Потужність - 2600 Вт.
Функції - 2 режиму.
Швидкість обертання - 1300-3200 об/хв.
Кількість ударів - 320-5500 уд/хв.
Енергія удару - 8 Дж.
Хвостовик SDS-Max.
Діаметр свердління:
- в бетоні 30 мм;
- у сталі 10 мм;
- в деревині 40 мм
Вага - 5,8 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-max |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | + |
| Вес (кг) | 5.8 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальная скорость вращения | 1300-3200 об/мин |
| Максимальный диаметр сверления в бетоне | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления коронкой | 70 мм |
| Мощность | 2600 Вт |
| Расположение двигателя | Вертикально |
| Сила удара | 8 Дж |
| Частота ударов в минуту | 320-5500 |