
7 726 ₴
Бензомотопомпа Forte FP20C
Бензомотопомпа Forte FP20C - високопродуктивний побутовий апарат призначений для перекачування води з колодязів та водойм для забезпечення поливальних робіт. Апарат виконаний на базі 4-х тактного бензинового двигуна потужністю 5,5 л. с. Цієї потужності достатньо для створення напору води до 30 м. Так само контролювати продуктивність мотопомпи можна за допомогою регулятора потужності двигуна. Бензомотопомпа Forte FP20C має невеликі розміри і вагу, завдяки чому модель легка в транспортуванні.
Особливості:
- Потужний двигун;
- Висока продуктивність;
- Простота в роботі;
- Посилена металева рама;
- Тривалий термін служби.
Характеристики:
Тип двигуна 4-х тактний
Потужність - 600 л/хв
Потужність - 5,5 к.с.
Обсяг паливного бака - 3.3 л
Продуктивність - 36 м3/годину
Макс. глибина всмоктування - 8 м
Максимальна висота напору - 26 м
Діаметр патрубка - 50 мм
Тип стартер - механічний
Розмір - 52*38*41 см
Вага - 24 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 23 кг |
| Высота подачи | 26 м |
| Габариты | 520*380*410 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Двигатель | Четырёхтактный |
| Диаметр входного отверстия | 50 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность, л.с | 5.5 |
| Назначение | Для чистой воды |
| Объем топливного бака | 3.3 л |
| Питание | Бензин |
| Производительность | 600 л/мин |
| Рабочий объём, см3 | 163 |