
3 490 ₴
Драбина алюмінієва Itoss 916
Драбина алюмінієва Itoss 916 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Алюмінієва драбинка Itoss 916 має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина
Виробник: Itoss
Країна походження: Словаччина
Робоча висота, см: 333
Максимальна висота, см: 197
Висота до платформи драбини, см: 123
Висота в складеному вигляді, cм: 197
Ширина драбини: 47 см
Кількість ступенів: 6
Кількість секцій: 1
Ширина опори, см: 48 ,3
Габаритна товщина сходів, см: 12
Матеріал: Алюміній
Максимальне навантаження, кг: 150
Вага, кг: 5,2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Itoss |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Высота площадки | 123 см |
| Габаритная толщина | 12 см |
| Длина в сложенном состоянии | 197 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 6 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Ширина опоры | 48.3 см |