
1 619 ₴
Гравер Сталь МШ 1342
Гравер Сталь МШ 1342 – це багатофункціональний інструмент, призначений для проведення мініатюрних робіт. Сфера застосування гравера дуже широка, їм можна виконувати шліфувальні роботи, зачисні і фрезерні роботи, гравірування та свердління, а ще можна заточувати і відрізати. Велика перевага гравера в тому, що всі перераховані види робіт можна виконувати з деталями дуже маленького розміру, що не можна виконати іншим інструментом.
Особливості:
- Класична форма рукояті;
- Регулятор оборотів;
- Полегшений доступ до щіток;
Комплектація:
- Гравірувальна машина;
- Телескопічна стійка з гвинтовим кріпленням
- Гнучкий вал;
- Комплектація насадок 20шт
- Пластиковий кейс для перенесення та зберігання з аксесуарами.
Технічні характеристики:
Напруга - 230 В,
Частота струму - 50 Гц;
Споживана потужність 135 Вт;
Блокування шпинделя гравера за допомогою кнопки - є;
Блокування шпинделя гнучкого валу за допомогою спец ключа - є;
Швидкість без навантаження - 10000 - 32000 об/хв;
Діаметр цанги: 2,0 - 3,2 мм;
Гарантія - 36 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Вид | Гравер вращательный |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гибкий вал | + |
| Диаметр патрона | 2-3.2 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Насадок в комплекте | 40 |
| Потребляемая мощность, Вт | 135 |
| Стойка в комплекте | + |
| Тип патрона | Цанговый |
| Частота холостого хода | 10000-32000 об/мин |