



611 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 2т, в кейсі (IH-148276D-K)
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 2т призначений для підйому вантажів та різних видів автомобільного транспорту. Модель Iron Hand 2т має вантажопідйомність в 2000 кг і висоту підйому в 276 мм, за допомогою такого домкрата можна підняти навіть дуже важкі вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Iron Hand 2т варто відзначити наявність запобіжного клапана, який допоможе не перевищити задану потужність домкрата. Постачається у міцному пластиковому кейсі.
Особливості:
Велика вантажопідйомність;
Велика опорна площа;
Пластиковий кейс;
Запобіжний клапан;
Простота в експлуатації.
Технічні характеристики:
Виробник: Iron Hand.
Тип: домкрат пляшковий.
Механізм підйому: гідравлічний.
Вантажопідйомність, кг: 2000.
Висота підхвату, мм: 148.
Висота підйому, мм: 276.
Вага, кг: 2,75.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iron Hand |
| Тип | Гидравлический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 2.75 кг |
| Вид | Бутылочные |
| Грузоподъемность | 2 т |
| Максимальная высота подъема | 276 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 148 мм |