

826 ₴
Домкрат механічний ромбоподібний Vitol 2т, гум. опора (ST-113/ДВ-1132Т)
Домкрат гвинтовий ромбоподібний Vitol 2т являє собою пристрій з ручним приводом, призначений для підняття легкових автомобілів. Складається з чотирьох важелів, які з'єднані шарнірами, за рахунок зміни кута між важелями відбувається підйом вантажу. Плавний хід гвинта забезпечує спокійне підняття вантажу. Низька висота підхвату дозволяє працювати навіть із автомобілями з малим кліренсом, а гумова накладка не залишить слідів на кузові автомобіля. Модель Vitol 2 має вантажопідйомність в 2000 кг і максимальну висоту підйому в 390 мм, за допомогою такого домкрата можна піднімати солідні вантажі, не докладаючи великих зусиль. З основних особливостей домкрата Vitol 2 т варто відзначити наявність міцної конструкції, простоти в експлуатації і мала вага. Постачається у картонній упаковці.
Особливості:
Оптимальна вантажопідйомність;
Гумова накладка на опорі;
Плавний хід гвинта;
Низька висота підхвату.
Технічні характеристики:
Виробник: Vitol.
Тип: домкрат ромбоподібний.
Механізм підйому: механічний.
Вантажопідйомність, кг: 2000.
Висота підхвату, мм: 100.
Висота підйому, мм: 390.
Вага, кг: 3,2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес домкрата | 3.2 кг |
| Вид | Ромбовидные |
| Грузоподъемность | 2 т |
| Максимальная высота подъема | 390 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота подъема | 100 мм |
| Тип | Механические |