
1 034 ₴
Лобзик Арсенал Л-600
Лобзик Арсенал Л-600 - продуктивний побутовий інструмент призначений для криволінійного розпилювання деревини різної щільності. Інструмент обладнаний потужним 600 Вт електромотором і має металевий корпус редуктора, що сприяє поліпшенню теплообміну. Швидкість ходу пилки регулюється в межах від 700 до 3000 хід/хв., а максимальний хід пилки складає 18 мм. Лобзик Арсенал Л-600 так само комплектується параленою направляючою.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 600 Вт
Швидкість х. х. - (700-3000) хв-1
Глибина пропилу:
- дерево: 80 мм
- сталь: 10 мм
Лазерний покажчик - немає
Позиції маятника - 4
Кут різу - (0-45о)
Особливості:
- 4-ступінчаста установка маятникового ходу
- Електронне регулювання швидкості
- Металевий корпус редуктора
- Паралельна направляюча
Гарантія – 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арсенал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 80 мм |
| Глубина резки алюминия | 22 мм |
| Глубина резки стали | 8 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 600 |
| Ход пилки, мм | 18 |
| Частота хода | 500-3000 оборотов/мин |