
2 745 ₴
Пила дискова Kraissmann 1400 KS 190
Kraissmann 1400 KS 190 - це відмінний інструмент, за допомогою якого Ви зможете проробляти розпилювання дерев'яних заготовок. Модель дуже проста в експлуатації, будь-хто, навіть початківець здатний оволодіти даним інструментом, так як особливих навичок для цього не потрібно. На Kraissmann 1400 KS 190 встановлюється диск діаметром 190 мм, і електродвигун номінальна потужність якого складає 1400 Ватт. Модель має зручну ручку, яка дозволить проводити тривалу роботу з особливим комфортом.
Особливості:
Потужна ручна дискова пила;
Широка опорна платформа;
Можливість підключення пилососа;
Просте регулювання глибини і нахилу різу.
Комплектація:
Пила дискова Kraissmann 1400 KS 190;
Паспорт (інструкція);
Ключ диска;
Диск пильний.
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В.
Частота струму - 50 Гц.
Потужність - 1400 Вт.
Максимальна частота обертання шпинделя на холостому ходу - 5500 об/хв .
Діаметр пильного диска - 190 мм.
Кут нахилу пильного диска - 0-45°.
Максимальна глибина пропилу при 45° - 45 мм.
Максимальна глибина пропилу - 65 мм.
Клас безпеки - II.
Вага - 4,5 кг
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Вид | Ручная |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина пропила под углом 45º | 45 мм |
| Глубина пропила под углом 90º | 65 мм |
| Диаметр диска, мм | 190 |
| Источник питания | Сеть |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1400 |
| Размер посадочного места | 20 мм |
| Частота холостого хода | 5000 об/мин |