

1 300 ₴
Лобзик Grand ЛЕ-80М
Лобзик Grand ЛЕ-80М – застосовується для виконання робіт з прямо - та криволінійного розпилу будівельних матеріалів, таких як дерево, пластмаса і металевий лист. Технічні характеристики: Напруга мережі: 220 В. Споживана потужність: 1070 Вт. Частота струму: 50 Гц. Ріжуча здатність 80мм.
Особливості:
Регулятор частоти подвійних ходів;
Можливість зміни кута різання на кут до 45° вправо і вліво;
Механізм швидкої (безінструментальної) заміни полотна;
Комплектація:
Електролобзик Grand ЛЕ-80М;
Паралельна направляюча;
Ключ шестигранний;
Пилка по дереву;
Адаптер для пилососа.
Технічні характеристики:
Напруга: 230 В/50 Гц.
Потужність: 1070 Вт.
Ріжуча здатність:
деревина - 80 мм;
метал - 10 мм.
Кут різу: (вліво/вправо) 0-45°.
Число ходів штока: 800 - 3000 об/хв.
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая замена полотна | + |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глибина різання дерева | 80 мм |
| Глубина резки алюминия | 20 мм |
| Глубина резки стали | 10 мм |
| Источник питания | Сеть |
| Максимальный наклон реза | 45 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность, Вт | 1070 |
| Частота хода | 800-3000 оборотов/мин |