
2 988 ₴
Насос фекальний Rosa WQD/P233 (з/п)
Насос для забрудненої води Rosa WQD/P233 (з/п) використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи насоса для брудної води Rosa WQD/P233 (с/п) настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, і захищають електродвигун від надлишкової вологи і тепла.
Характеристика:
Виробник: Maxima
Тип: Дренажно-фекальні насоси
Живлення: Мережа
Двигун: Електричний
Потужність: 2600 Вт
Продуктивність: 208л/хв
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода
Напруга, В: 220
Глибина занурення, м: 5
Висота підйому, м: 18
Матеріал робочого колеса: Сталь
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rosa |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15.8 кг |
| Высота подачи | 18 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 2.6 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 208 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |