
6 335 ₴
Насос фекальний Енергонасос ПДФ 10-13-0,55кВт
Насос для забрудненої води Енергонасос НДФ 10-13-0,55кВт використовується для швидкого перекачування дренажних, стічних, фекальних вод. Використовуються для відкачування рідин із вмістом твердих частинок до 30 мм. Ущільнювальні елементи занурювального насоса для брудної води Енергосос НДФ 10-13-0,55кВт настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, та захищають електродвигун від надмірної вологи та тепла.
Характеристика:
Виробник: Енергонасос
Тип: Дренажно-фекальні насоси
Живлення: Мережа
Двигун: Електричний
Потужність: 550 Вт
Продуктивність: 216 л/хв
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода
Напруга, В: 220
Глибина занурення, м: 8
Висота підйому, м: 10
Матеріал робочого колеса: Сталь
Гарантія: 1 рік
| Конструктивные особенности | |
|---|---|
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 кг |
| Производитель | Энергонасос |
| Высота подачи | 10 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 8 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 30 мм |
| Мощность, кВт | 0.55 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 216 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |