
7 422 ₴
Насос фекальний Енергонасос ПДФ 15-16-0,75кВт
Занурювальний фекальний насос Енергонасос НДФ 15-16-0,75кВт розроблений для відкачування забруднених, стічних та фекальних вод, що містять великі домішки та частки. Він дозволяє перекачувати значний обсяг щільної забрудненої стічної маси за досить короткий час. При цьому забезпечується великий тиск, щоб подати рідину з глибокого каналізаційного насоса до цистерни. Ущільнювальні елементи занурювального фекального насосу Енергонасос НДФ 15-16-0,75кВт настільки надійні, що дозволяють повністю ізолювати електродвигун від контакту з рідиною, та захищають електродвигун від надмірної вологи та тепла.
Комплектація:
Насос фекальний з вимикачем поплавця,
перехідник під шланг,
інструкція з експлуатації,
Характеристика:
Виробник: Енергонасос
Вигляд насоса: Занурювальний
Тип насоса: Фекальний
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 750
Продуктивність, л/хв: 266
Тип рідини, що перекачується: Брудна вода
Напруга, В: 220
Висота підйому, м: 15
Тип двигуна: Електродвигун
Діаметр патрубків: Вихідного 50 мм
Вага, кг: 28,5
Гарантія: 1 рік
| Конструктивные особенности | |
|---|---|
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28.5 кг |
| Производитель | Энергонасос |
| Высота подачи | 15 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 8 м |
| Диаметр выходного отверстия | 50 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 10 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для грязной воды/Для канализации |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 266 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажно-фекальные насосы |