
4 270 ₴
Насос дренажний Енергонасос НДЦ 6-14-0,55кВт
Насос дренажний Енергонасос НДЦ 6-14-0,55кВт призначений для відкачування брудної води з підвалів, погребів, колодязів, свердловин тощо. Насос приводиться в дію потужним 550 Вт електромотором, завдяки чому досягається продуктивність в 100 л/хв. Для автоматичного відключення насоса за відсутності води передбачено спеціальний поплавець. Корпус насоса виготовлений із міцного ударостійкого пластику.
Особливості:
- Ручка для перенесення
- Поплавковий вимикач
- Надійність у роботі
- Високоякісне кільце ущільнювача
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 550 Вт
Продуктивність - 100 л/хв
Висота підйому - 14 м
Глибина занурення - 5 м
Макс. розмір частинки - 3 мм
Наявність поплавка - є
Клас захисту - IP 68
Тип корпусу - чавун
Вага - 8,1 кг
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электромотор |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.1 кг |
| Высота подачи | 14 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 32 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 3 мм |
| Мощность, кВт | 0.55 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 100 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажные насосы |