
2 765 ₴
Насос дренажний Енергонасос ПН-750Г-32-0,75
Насос дренажний Енергосос ПН-750Г-32-0,75 призначений для відкачування брудної води з підвалів, льохів, колодязів, свердловин і т.д. Насос приводиться в дію потужним 750 Вт електромотором, завдяки чому досягається продуктивність в 130 л/хв. Для автоматичного відключення насоса за відсутності води передбачено спеціальний поплавець. Корпус насоса виготовлений із міцного ударостійкого пластику.
Особливості:
- Ручка для перенесення
- Поплавковий вимикач
- Універсальне з'єднання для 1' (25 мм) , 1 ¼' (32 мм) та 1,5' (38мм) шланга
- Надійність у роботі
- Високоякісне кільце ущільнювача
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 750 Вт
Продуктивність - 130 л/хв
Висота підйому - 7,7 м
Глибина занурення - 5 м
Макс. розмір частинки - 3 мм
Наявність поплавка - є
Клас захист - IP 68
Тип корпусу - пластик
Вага - 4,5 кг
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электромотор |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Высота подачи | 7.7 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 5 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25/32/38 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 3 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 130 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажные насосы |