
3 927 ₴
Насос дренажний Енергонасос ПНН-550Г-51-0,55
Насос дренажний Енергосос ПНН-550Г-51-0,55 призначений для відкачування брудної води з підвалів, погребів, колодязів, свердловин і т.д. Насос приводиться в дію потужним 550 Вт електромотором, завдяки чому досягається продуктивність в 160 л/хв. Для автоматичного відключення насоса за відсутності води передбачено спеціальний поплавець. Корпус насоса виготовлений із міцного ударостійкого пластику.
Особливості:
- Ручка для перенесення
- Поплавковий вимикач
- Універсальне з'єднання для 1' (25 мм) , 1 ¼' (32 мм) та 1,5' (40мм) шланга
- Надійність у роботі
- Високоякісне кільце ущільнювача
Технічні характеристики:
Напруга - 220 В
Частота - 50 Гц
Потужність - 550 Вт
Продуктивність - 160 л/хв
Висота підйому - 7 м
Глибина занурення - 7 м
Макс. розмір частинки - 3 мм
Наявність поплавка - є
Клас захисту - IP 68
Тип корпусу - пластик/нержавіюча сталь
Вага - 5,0 кг
Гарантія: 1 рік
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электромотор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Высота подачи | 7 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина погружения | 7 м |
| Диаметр выходного отверстия | 25/32/38 мм |
| Дополнительные характеристики | Поплавковый выключатель |
| Максимальный размер частиц | 3 мм |
| Материал корпуса | Пластик/Нержавеющая сталь |
| Мощность, кВт | 0.55 |
| Назначение | Для грязной воды |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 160 л/мин |
| Степень защиты | IP68 |
| Тип | Дренажные насосы |