
3 998 ₴
Насос відцентровий Енергонасос НБЦ 675
Насос відцентровий Енергосос НБЦ 675- призначений для підіймання води з колодязів і свердловин, а також для перекачування прісної води з будь-яких водойм з температурою води не більше 40 С з подальшим використанням її для поливу індивідуальних садово-городніх ділянок та для інших господарських потреб .
Особливості:
Температура води не більше 40 С
Подвійна ізоляція струмопровідних частин від корпусу
Гарний натиск при невисокій продуктивності
Збільшена висота подачі
Характеристика:
Виробник: Енергонасос
Вигляд насоса: Поверхневий
Тип насоса: Відцентровий
Тип живлення: Мережа
Потужність, Вт: 750
Продуктивність, л/хв: 50
Температура рідини, що перекачується max, град: 40
Тип рідини, що перекачується: Чиста вода
Висота підйому, м: 43
Тип двигуна: Електричний
Вага, кг: 8
Гарантія: 12 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Чугун |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Производитель | Энергонасос |
| Высота подачи | 43 м |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина всасывания, м | 9 |
| Диаметр входного отверстия | 25.4 мм |
| Диаметр выходного отверстия | 25.4 мм |
| Мощность, кВт | 0.75 |
| Назначение | Для чистой воды/Для дома/Для полива |
| Напряжение сети | 220 В |
| Питание | Сеть |
| Производительность | 50 л/мин |
| Степень защиты | IP 54 |
| Температура жидкости | макс. 40 C |
| Тип | Центробежные насосы |
| Тип насоса | Центробежный |