
721 ₴
Обміднений зварювальний дріт ER 70S-6 (0.8мм, 5кг)
Зварювальний дріт стандарту ER70S-6А (аналог Св08Г2С-0) призначений для зварювання низьколегованих, вуглецевих і середньовуглецевих сталей у середовищі захисних газів. До переваг зварювального дроту ER70S-6 можна віднести наступне: низький вміст фосфору та сірки; стійке сповільнення; стабільні геометричні розміри (±0,02мм).
Характеристики:
Тип дроту: Обміднений.
Марка дроту: ER 70S-6.
Аналоги: Св08Г2С-О.
Тип зварювання: MIG/MAG.
Діаметр: 0.8 мм.
Вага: 5 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вес катушки с проволокой | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналоги | Св08Г2С-О |
| Вес | 5 кг |
| Вид проволоки | Омедненная |
| Марка проволоки | ER 70S-6 |
| Назначение | Газосварка |
| Тип | Проволока сварочная |
| Толщина проволоки | 0.8 мм |