
2 441 ₴
Драбина металева Work's 410
Драбина металева Work's 410 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Металева драбинка Work's має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина
Виробник: Work's
Країна походження: Україна
Висота до платформи драбини, см: 213
Максимальна висота, cм: 433
Кількість ступенів: 10
Кількість секцій: 1
Матеріал: Сталь
Максимальне навантаження, кг: 150
Вага, кг: 13,1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13.1 кг |
| Высота площадки | 213 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 10 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Рабочая высота | 433 см |