
1 963 ₴
Драбина металева Work's 408
Драбина металева Work's 408 - незамінний помічник при ремонті в квартирі або на дачі, при монтажних та оздоблювальних роботах, в різних умовах експлуатації. Металева драбинка Work's має досить малі розміри та вагу, і не складе проблем у виборі місця для її зберігання.
Технічні характеристики:
Тип: Драбина
Виробник: Work's
Країна походження: Україна
Висота до платформи драбини, см: 169
Максимальна висота, cм: 389
Кількість ступенів: 8
Кількість секцій: 1
Матеріал: Сталь
Максимальне навантаження, кг: 150
Вага, кг: 8,8
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Work |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.8 кг |
| Высота площадки | 169 см |
| Количество секций | 1 |
| Количество ступеней | 8 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Рабочая высота | 389 см |